Instalace klimatizací v Praze a okolí

Odborná montáž klimatizace v Praze do domu, bytu, kanceláře, obchodu, ordinace a serverovny.

Zajišťujeme odbornou montáž klimatizace do domu, bytu, kanceláře, obchodu, ordinace či serverovny. Navrhneme vám řešení na míru vašim požadavkům a možnostem, s ohledem na vaše finance. U nás se vždy domluvíte s odpovědnou osobou. Snažíme se dodržovat co nejkratší dodací termíny a zakládáme si na dlouhodobé spolupráci.

Provádíme montáž klimatizací od prověřených značek, se kterými máme pouze dobré zkušenosti. Specializujeme se zejména na klimatizace LG s inovativními technologiemi pro likvidaci pylů a alergenů, velmi vyhledávané klimatizace Midea, Samsung nebo standardní modely MDV, přičemž se dále zaměřujeme na klimatizace split a multisplit. Klimatizace též mohou být v zimě použity pro vytápění.

Také montujeme kvalitní čističky vzduchu a germicidní sterilizátory vzduchu potřebné pro ničení škodlivých alergenů, bakterií a virů včetně SARS-CoV-2.

 

Proč si zvolit montáž klimatizace od nás?

Zajistíme vám komplexní zakázku, od návrhu, prodej klimatizace odpovídající vašim požadavkům, až po montáž klimatizace a servis. Instalací klimatizace to u nás však nekončí a zůstáváme vám nadále k dispozici. Postaráme se také o čištění a celkovou údržbu. Pravidelné čištění klimatizace je nutné pro její správný chod.

Před montáží klimatizace provádíme zaměření na místě zdarma a poskytujeme odbornou konzultaci k jejímu výběru. Vždy se snažíme doporučit vhodné klimatizační jednotky, a to na základě zákazníkem upřesněných požadavků a možností daného objektu.

Od zákazníka potřebujeme také vědět, kolik prostorů chce chladit, jak jsou tyto prostory velké a kam jsou orientované, abychom mohli určit, potřebný výkon klimatizace a kam bude možné umístit venkovní jednotku. Po konzultaci obdržíte konkrétní nabídku.

 

Jaké jsou výhody montáže klimatizace od nás?

  • Postaráme se o řešení celé zakázky a svým zákazníkům jsme k dispozici
  • Dodáváme pouze prověřené značky klimatizací a čističek vzduchu
  • Máme bohaté zkušenosti a nadále se rozvíjíme
  • Dodáváme produkty, které jsou v souladu s ochranou životního prostředí
  • Spolehlivost našich služeb garantujeme pojištěním odpovědnosti podnikatele
  • Jsme oficiálním partnerem autorizovaných distributorů klimatizací značky LG a Midea

Podívejte se, jak jsou s námi spokojeni ostatní zákazníci

 

Reference

 

Montujeme klimatizace, které vám zpříjemní pobyt uvnitř

Užijte si příjemné klima a čistý vzduch doma nebo v kanceláři. Postaráme se o to!

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

 

MÁM ZÁJEM O KONZULTACI