Odborná instalace klimatizace do bytu v Praze a jejím okolí

Pro optimální chlazení vzduchu v místnosti zajišťuje naše společnost ALDIG, s.r.o. odbornou instalaci klimatizace do bytu v Praze a přilehlém okolí. Jsme schopni Vám zajistit optimální řešení na míru, a to přesně podle Vašich individuálních požadavků a možností. Instalaci klimatizací zaručujeme v co nejkratších dodacích termínech.

Instalujeme klimatizace pouze od prověřených značek, se kterými máme dobré zkušenosti. Mezi značky, na které se specializujeme, se  řadí především klimatizace LG s inovativními technologiemi pro likvidaci pylů a alergenů. Mezi další vyhledávané značky klimatizací pro bytové instalace patří Midea, Samsung, Daikin, Carrier, Aux nebo Vivax. Zaměřujeme se na klimatizace split a multisplit.

Kromě instalace klimatizací v Praze dále montujeme kvalitní čističky vzduchu a germicidní sterilizátory vzduchu, které jsou nápomocné pro ničení škodlivých alergenů, bakterií a virů včetně SARS-CoV-2.

 

Proč si vybrat instalaci klimatizace do bytu v Praze od naší společnosti?

Instalací klimatizace do bytu v Praze však výčet našich služeb zdaleka nekončí. Zajistíme Vám komplexní zakázku od návrhu až po konečný servis, jehož součástí je i čištění a celková údržba klimatizací. Pravidelným čištěním klimatizace si zajistíte její správný chod a dlouhodobou životnost.

instalace klimatizace do bytu v Praze

Před nákupem a instalací nejdříve poskytujeme odbornou konzultaci k jejímu výběru, kdy se snažíme doporučit vhodné klimatizační jednotky přesně podle individuálních požadavků a možností daného objektu. Součástí odborné konzultace je zaměření na místě zdarma pro ještě přesnější a dokonalejší výběr klimatizace pro zákazníka.

Pro správný výběr klimatizace a instalaci klimatizace do bytu potřebujeme od zákazníka zjistit několik parametrů. Mezi ně patří informace, kolik prostoru chce zákazník chladit, jak jsou tyto prostory velké a jak jsou orientované. Tyto informace nám rovněž pomohou určit umístění venkovní jednotky. Po konzultaci obdržíte konkrétní nabídku.

instalace klimatizací do bytu v Praze

Jaké jsou výhody spolupráce se společností Aldig

  • Postaráme se o řešení celé zakázky a svým zákazníkům jsme neustále k dispozici
  • Dodáváme pouze prověřené značky klimatizací a čističek vzduchu
  • Máme bohaté zkušenosti a nadále se rozvíjíme
  • Dodáváme produkty, které jsou v souladu s ochranou životního prostředí
  • Spolehlivost našich služeb garantujeme pojištěním odpovědnosti podnikatele
  • Jsme oficiálním partnerem autorizovaných distributorů klimatizací značky LG a Midea

 

Rádi vám s výběrem vhodné klimatizace pomůžeme.

Kontaktujte nás