Může pracovat klimatizace i jako čistička vzduchu?

Již dávno neplatí, že klimatizace umí pouze vychladit místnost. Inovativní modely
disponují mnoha dalšími chytrými funkcemi. Kromě možnosti topení, odvlhčování
nebo dálkového ovládání přes WiFi
dokáží například čištění vzduchu od virů, bakterií,
pylů a dalších alergenů.

Klimatizace s čištěním vzduchu pro příjemný pobyt v místnosti

Klimatizace s čištěním vzduchu mají na trhu horší pověst, než kombinace dvou rozdílných přístrojů. Je tomu tak především kvůli tomu, že nejčastěji klimatizace většinou čistí vzduch pomocí HEPA filtru, který jen zachycuje prach a alergeny. Některé klimatizace ovšem mohou místo tohoto řešení i nabídnout výkonný ionizátor.

Seznamte se s Plasmaster Ionizer Plus

Plasmaster Ionizer Plus je výkonný plazmový ionizátor, který najdete v klimatizacích s čištěním vzduchu od značky LG. Chrání před nepříjemnými pachy a škodlivými a infekčními částicemi ve vzduchu pomocí více než 3 milionů iontů, přičemž sterilizuje nejen vzduch procházející klimatizační jednotkou, ale také okolní povrchy pro vytvoření bezpečnějšího a čistějšího prostředí.

Dokáže zachytit až 99,9% bakterií a deaktivuje viry včetně Covid-19 (SARS-CoV-2).

Klimatizace s čištěním vzduchu od LG

Díky tomuto Ionizátoru se nemusíte bát o kvalitu vzduchu v klimatizované místnosti. Najdete ho například v této klimatizaci LG Deluxe, která je vybavená 4 stupni čištění vzduchu. Také je vybavena moderními funkcemi jako ECO režim, který sníží Vaši spotřebu energie, WiFi, díky které ji můžete ovládat z Vašeho mobilu, UV nano sterilizace ventilátoru a to vše za nízké hlučnosti od 19 dBA. Čištění vzduchu klimatizací tak bude snadnější, než kdy dřív.

Nezapomínejte na pravidelnou údržbu!

Pro správný chod klimatizace i čištění vzduchu je ovšem důležité nezapomínat na pravidelnou údržbu klimatizace. Stejně tak je důležité ji pravidelně čistit. Rádi Vám s tím pomůžeme. Nabízíme dlouhodobý odborný servis a čištění klimatizací od značky LG, ale i jiných značek jako Sinclair, Samsung, Toshiba, MDV, Midea a spousty dalších. Prodejem klimatizace tak naše služba nekončí. Zajistíme Vám montáž klimatizace přesně tam, kde si ji budete přát a následně Vám zajistíme profesionální záruční servis klimatizace tak, aby Vám ještě dlouho sloužila.